Autumn semester: 01.09-05.12 Теоретичне навчання | 04-17.10 1МК | 22.11-05.12 2МК | 06-26.12 СКSpring semester: 24.01-29.05 Теоретичне навчання | 28.03-10.04 1МК | 16.05-29.05 2МК | 13-30.06 СКПриймання відвідувачів дирекції 1345-1430 |
З вітальним словом від адміністрації НЛТУ України перед іноземною делегацією виступив проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв'язків Микола Борис. У своїй промові проректор наголосив на тому, що НЛТУ України, Університет сталого розвитку м. Еберсвальде та Коледж м. Врітл об'єднує спільна місія, котра полягає у екологізації всіх сфер суспільної діяльності. Проректор відзначив, що з Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде та НЛТУ України вже ведеться плідна співпраця. Зокрема, з 13 по 17 червня цього року відбуватиметься спільний науковий семінар присвячений залученню громадянського суспільства до ухвалення управлінських рішень у сфері лісового господарства. Витрати на проведеня цього семінару фінансуються німецькою агенцією академічних обмінів DAAD. У своїй промові Микола Михайлович висловив сподівання, що партнерські стосунки між нашими університетами будуть тільки поглиблюватися та запросив до співпраці представників коледжу м. Врітл. Музичне привітання прозвучало від хору "Діброва" та Ірини Семенюк, котра виконала кілька класичних композицій.
З ролюю модератора конференції чудово впорався заступник директора НН ІЕЕМ Олександр Адамовський. Доповіді, що були представлені на конференції стосувалися тематики "Екосистемний менеджмент у країнах, що змінюються". Варто відзначити, що зарубіжні студенти були надзвичайно мотивованими, вони зі щирою цікавістю слухали доповіді української сторони. Найбільше запитань було про зміни, котрі відбулися в Україні за останні п'ять років, про рослин і тварин, ареал поширення котрих проходить через Україну, значну увагу привернула доповідь про незаконний видобуток бурштину.Доповіді гостей відзначалися надзвичайною глибиною аналізу, використанням різних джерел інформації та спеціальних методів дослідження. Слухаючи доповіді студентів університету м. Еберсвальде складалося враження, що їх підготували зрілі науковці, а не молоді люди, котрі лише здобувають освіту.Після конференції іноземні студенти у супроводі студентів НЛТУ України вирушили на прогулянку містом. Найбільше гостей зацікавила центральна частина міста з її історичними будівлями. Адже, до прикладу, м. Берлін (м. Еберсвальде знаходиться неподалік Берліна) втратило свою історичну частину під час другої світової війни, а ті історичні будівлі, що залишилися, розчинилися у сучасній архітектурі.У неділю 22 червня іноземні гості вирушили на екскурсію до НПП "Яворівський". У студентів було чимало запитань до адміністрації. Питання були пов'язані з тим як співвідноситься режим охорони заповідних територій України з міжнародною класифікацією, які види діяльності дозволено здійснювати у різних зонах об'єктів ПЗФ України, особливості ведення лісового господарства у об'єктах ПЗФ. 23 травня іноземні студенти та викладачі вирушили у тижневу подорож у Закарпаття, де вони будуть проходити практику у Карпатському біосферному заповіднику. Разом з ними цю подорож розділять п'ять студентів НЛТУ України. Бажаємо, щоб подорож іноземних студентів Україною була приємною і, щоб вони поверталися в Україну з новими ідеями після завершення навчання в університеті. Документи:1. Terms of reference2. Ecosystem menegement in transformation countries (tasks and deliverables)
На сайті 6 гостей та відсутні користувачі
Коли викладач надто складно пояснює...
Співпраця з Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде продовжується детальніше...