ieem logo

НН ІНСТИТУТ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЕКОНОМІКИ І МЕНЕДЖМЕНТУ 

Instlogo fblogo НЛТУ України

upcomingeventsAutumn semester: 01.09-05.12 Теоретичне навчання | 04-17.10 1МК  | 22.11-05.12 2МК | 06-26.12 СК
Spring semester: 24.01-29.05 Теоретичне навчання | 28.03-10.04 1МК | 16.05-29.05 2МК | 13-30.06 СК
Приймання відвідувачів дирекції 1345-1430
Місія ІЕЕМ — формування громадянських якостей та фахових компетентностей здобувачів вищої освіти, зокрема, економічних та екологічних, шляхом створення необхідних передумов для надання якісних освітніх послуг у національно-патріотичному культурному середовищі, забезпечення високого рівня наукових досліджень, розвитку міжнародної співпраці, активної участі науково-педагогічних працівників і студентів у громадському житті, захисті незалежності та територіальної цілісності Української держави.
 
Dynka P.K.
Витоки економічної освіти і науки в Національному лісотехнічному університеті України сягають   1945 р., коли   у Львівському лісотехнічному інституті (тодішня назва НЛТУ України) був утворений інженерно-економічний факультет, який до 90-х років забезпечував підготовку інженерів-економістів за спеціальностями «Економіка і організація лісової промисловості і лісового господарства» та «Економіка і організація деревообробної і целюлозно-паперової промисловості». Ці спеціальності після численних реорганізацій   трансформувалась у сучасні, спеціальності «Економіка» і «Менеджмент».
           У 1991 р. на інженерно-економічному факультеті розпочалась підготовка фахівців за спеціальністю «Облік і аудит».
         У 1998 році в НЛТУ України вперше в Україні та в континентальній Європі була розпочата підготовка магістрів економістів-екологів за спеціальністю «Економіка довкілля і природних ресурсів».
          У 2004 р. на виконання Постанови Верховної Ради України № 565-IV від 20.02.2003 р. в структурі НЛТУ   України було утворено Інститут екологічної економіки.
У 2004 р. шляхом реорганізації кафедри екології та ландшафтної архітектури була утворена кафедра екології, яка ввійшла до складу Інституту екологічної економіки і продовжила підготовку фахівців з екології, розпочату в НЛТУ України в 1992 р.
Навчально-науковий інститут екологічної економіки і менеджменту (ННІ ЕЕМ) було утворено 1-го березня 2014 р. шляхом об’єднання економічного факультету та інституту екологічної економіки.
Сьогодні в інституті працює понад сорок висококваліфікованих викладачів серед яких: ректор університету член-кор. НАН України, д. е. н., проф. Володимир Загорський, перший проректор університету з науково-педагогічної роботи д. держ. упр., проф. Олександр Сушинський, начальник Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства д. е. н., проф. Анатолій Дейнека.
ННІ ЕЕМ очолює директор - к.е.н., доц.Павло Динька
Заступники директора – д.е.н., проф. Ігор Соловій та к.е.н., доц. Оксана Грицак.  До складу інституту входить п’ять випускових кафедр:
- публічного управління та адміністрування (завідувач - д. держ. упр., проф. Надія Калашник);
- екологічної економіки та бізнесу (завідувач - к. г. н., проф. Іон Дубовіч);
- обліку і аудиту (завідувач - д. е .н., проф. Петро Гарасим);
- менеджменту та маркетингу (завідувач - к. е. н., доц. Микола Матвеєв);
-екології (завідувач – д. с.-г. н., проф. Леонід Копій).
В ННІ ЕЕМ навчається понад 1100 студентів, зокрема, понад 20 здобувачів освіти - іноземні громадяни. У 2022-2023 н. р. ННІ ЕЕМ готував фахівців за восьми спеціальностями: «Екологія», «Економіка», «Облік і оподаткування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Публічне управління та адміністрування».
У 2023-2024 н. р.  в ННІ ЕЕМ розпочинається підготовка здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Право», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Психологія».
В інституті для студентів створені належні умови для поглибленого вивчення іноземних мов. За вибором студентів 15 % навчальних дисциплін можна прослухати англійською мовою.
Кращі здобувачі освітніх послуг отримують можливість пройти семестрові або річні стажування в європейських університетах, серед яких Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина), Університет м. Вальядолід (Іспанія).
Наукові дослідження ННІ ІЕЕМ відповідають пріоритетним напрямам розвитку світової та вітчизняної науки і здійснюються на рівні світових стандартів за такими основними напрямами: ефективність державного управління; проблеми сталого розвитку еколого-економічних систем; методологія, методика та організація національної економічної системи; еколого-економічні проблеми природокористування; освіта для сталого розвитку; екологічна і лісова політика; екологізування ведення лісового господарства на типологічній основі; концептуальні основи розвитку зовнішньоекономічної діяльності лісових, деревообробних, целюлозно-паперових та меблевих підприємств; проблеми обліку, аналізу і аудиту в лісовому секторі економіки України.
 
Директор ННІ ЕЕМ - П.К. Динька

Найкращі студенти ІЕЕМ

 

e00 18 e02 18 e01 18 o01 o02 o03 m01 m02 m03 ek01 ek03 
best students

Статистика

Кількість студентів: 800
денна 429, заочна 371
бюджет 310, контракт 490
Найстарший 05/05/1956 (ЕКз-61)
Наймолодший 07/12/2001 (ЕК-11)

statistic

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • Розклад

  • Банківські реквізити

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • Конференції

  • Аспірантура

Коли викладач надто складно пояснює...

picture

2017 02 hs 2017 02 bup

Співпраця з Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде продовжується детальніше...

 

GREEN Blue Orange BACK TO TOP